+90 262 642 44 55

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

İsmail YILMAZ

Diş Hekimi İsmail YILMAZ, Erzuruma Bağlı Oltu ilçesinden olup, Diş Hekimliği Fakültesi ve diş hekimliği Eğitimini Yurt Dışında tamamlamış ve aynı üniversite’de ağız ve yüz cerrahisi üzerine eğitim almıştır,eğitimi sonrası Türkiye’ye kesin dönüş yaparak, Kocaelinin Gebze ilçesinde ÖZEL İSMAİL YILMAZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ’ni açmış ve halen aktif olarak hizmet vermektedir.

Her türlü 20 yaş dişi cerrahisi, implant cerrahi,Tel Protez tedavileri başta olmak üzere tüm diş sağlığı tedavilerini başarıyla yapmaktadır.

Vizyonumuz

İsdent olarak ağız ve diş sağlığı tedavilerini tüm uzmanlık dallarında uluslararası standartlığı onaylanmış yöntemlerle, son teknolojik imkanları kullanarak tüm hastalarımıza sunabilmektir.Ağız ve diş sağlığı başlıklarında hem tedavi yöntemlerini esas alarak Kocaeli ve çevre illerde referans olmaktır.

Sağlık Ve Hasta Memnuniyeti Odaklı 

İsdent olarak biz, tamamen sağlık ve hasta memnuniyeti daklı hizmet vererek arkamızda sağlıklı ve mutlu gülüşler bırakmak istiyoruz. Hizmet anlayışımızı ve farkımızı görmeniz için ağız ve diş sağlığı polikliniğimize bekleriz.