+90 262 642 44 55 Cep:0530 350 52 25

Sosyal Medyada Biz}

Gebze İmplant

İnsan vücudundaki en önemli organlardan biriside dişlerdir. Bu yüzden dişlere her zaman için gereken özeni göstermek gerekir. Hem diş sağlığı için, hem de dişlerimizin görünüm olarak hoş görünmesini sağlamak için dişlerimize gereken önemi göstermemiz gerekir. Dişlerle ilgili olarak zaman zaman çeşitli sağlık sorunları yaşandığı zaman mutlaka bu konuda uzman olan bir hekime başvurmak gerekiyor. Aksi halde erken tedavi ile kurtarılacak olan dişler, geç müdahale edildiği için kayıp edilebilir. Ancak birçok konuda olduğu gibi diş konusunda da mutlaka bu konuda deneyim sahibi olan diş doktorlarına başvurmak gerekir.

Diş rahatsızlıklarında hastalara uygulanan birçok diş tedavisi bulunuyor. Bu tedavilerden biriside dişe yapılan implanttır. Ancak bu tedavi diğer diş tedavilerine göre ayrı bir uzmanlık gerektirir. İmplant tedavisi için mutlaka gebze implant konusunda deneyimli, implant konusunda uzman olan diş doktorlarına başvurmak gerekiyor. Aksi halde hem oldukça yüksek maliyetli bir tedavi olan implant için gereksiz yere para harcanmış olur, hem de implanttan istenildiği gibi fayda alınamaz ve diş rahatlıkla kullanılamaz.

Gebze İmplant Merkezleri

İmplant tedavisinin amacı ise kayıp edilen dişlerin yerine, doğal diş görünümünde olan yapay bir diş koyulmasıdır. Bunun için ilk olarak hastanın çene kemiği içine özel bir madde yerleştirilir, sonrasında ise o maddenin üzerine yapan olan diş vidalanır.

Böylece kişiler kaybettikleri dişlerinin yerine implant olarak yaptırdıkları dişlerini rahatlıkla kullanabilirler. İmplant tedavisi diğer diş tedavilerinde olduğu gibi tek seansta tamamlanabilecek bir tedavi değildir, hastaya ve işlem yapan hekime bağlı olarak birkaç seans sürebilir. Bu yüzden bu kadar önemli olan bir diş tedavisinde mutlaka ayrıntılı bir şekilde araştırma yapmak ve bu araştırmadan sonra implant tedavisi konusunda deneyimli hekimlere başvurmak gerekir.

Gebze Bölgesinde İmplant Yapan Diş Hekimleri

Gebzede implant merkezi olarak İsdent | İsmail YILMAZ diş hekimi hizmet vermektedir. Her türlü implant tedavisi ve implant hakkında bilgiyi rahatlıkla alabilirsiniz. İsmail YILMAZ diş hekimi implant konusunda yılların vermiş olduğu birikim ile gebzede hizmet vermektedir. İmplant tedavileriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.