+90 262 642 44 55 Cep:0530 350 52 25

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz

AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ

Ağız diş çene hastalıkları ve cerrahisi uzmanımız tarafından implant, kist operasyonları,tüm diş çekimleri,sinüs lift ve gömülü dişlerin cerrahi olarak çıkarılması gibi tüm cerrahi işlemler kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

İMPLANT TEDAVİSİ

İmplant, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğinin tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve uygun malzemeden yapılan yapay diş köküdür. İmplant vidaları belirli kalınlığı ve genişliği olan yapılardır.Bu nedenle implant konulması öngörülen bölgede çene kemiğinin bu implant vidasını kabul edecek yükseklik ve genişliğe sahip olması gerekmektedir. Var olan kemiğin kalitesi de implant ağızda kaldığı sürece diş etlerinin tamamen sağlıklı olması gerekmektedir.

ORTODONTİ

Dişlerin çapraşıklığı yada alt çene ve üst çenenin birbirleriyle olan ilişkilerinde bozukluk söz konusu ise dişlere takılan teller ve farklı apareylerde düzeltilmesi gerekmektedir. Ortodontik tedavilerimiz de otodonti uzmanımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

PEDODONTİ

Çocuklar büyüme gelişme döneminde olduğundan ağız ve sağlıkları oldukça önemlidir.Kliniğimizde çocuk diş tedavileri çocuklar için hazırlanan oyun köşesi ve süpriz hediyeler ile çocuk doktorumuz tarafından yapılır.

PROTEZ UYGULAMALARI

Metal destekli porselen protezlerin yanında metalsiz protez olarak adlandırılan zirkonyum protezlerde kliniğimizde uygulanmaktadır.Sabit protezlerin yanında hareketli protezlerde hastalarımızın istekleri doğrultusunda uzman hekimlerimizce yapılır.

ENDODONTİ / KONSERVATİF TEDAVİ

Kanal tedavisi (endodontik tedavi) dişi çekmek yerine dişi kurtarabilmek, ağrıyı giderebilmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Kliniğimizde modern malzemeler ile tüm kanal tedavisi ve dolgu işlemleri gerçekleştirilir.

DİŞ BEYAZLATMA

Doğal dişlerinize zarar vermeden dişlerinizi olduğundan dahda beyaz olması mümkün.Kliniğimizde diş beyazlatma tedavileri de uygulanmaktadır. İsteyen hastalarımıza ev kitleri verilerek beyazlığın daha kalıcı olması sağlanmaktadır.

PERİODONTOLOJİ

Dişeti iltihabına bağlı olarak dişeti çekilmesi ve buna bağlı olarak da çene kemiklerinin erimesi sonucu çürük olmayan sağlam dişler bile kaybedilmektedir. Bunu önlemenin yada yavaşlatmanın tek yolu etkin bir şekilde diş eti tedavisi ve hastaya doğru ağız bakımının anlatılmasıyla gerçekleşmektedir. Kliniğimizde tüm dişeti tedavileri de gerçekleştirilmete ve hastalarımıza ağız hijyeni nasıl sağlanması gerektiği anlatılmaktadır.

POLİKLİNİĞİMİZİN ANLAŞMALI OLDUĞU KURUM VE KURULUŞLAR

  • YAPI KREDİ BANKASI
  • ZİRAAT BANKASI
  • HALK BANKASI
  • AKBANK
  • PTT KOCAELİ
  • PTT ANADOLU YAKASI
  • PTT YALOVA
  • HALKBANK
  • AKBANK

Bankaların tüm çalışan personelleri ve emeklilerin eş ve çocukları