+90 262 642 44 55 Cep:0530 350 52 25

Sosyal Medyada Biz}

İsdent Diş Polikliniği Gebze

Diş polikliniği olarak hizmet vermekte olup, ağız ve diş ile ilgili tüm sorunlarınız için, tüm branşlarda hizmet vermekteyiz. Amacımız sizlerin memnuniyeti ve ağız ve diş sağlığınızı korumanıza yardımcı olmaktır. Ağız ve diş sağlığını korumak ile genel vücut sağlığını korumak adına büyük adımlar atmış olursunuz. Vücut sağlığını etkileyen etkenlerden biridir diş sağlığı, ağız ve diş sağlığı konusunda erken tanı ve tedavi gelişebilecek diğer olumsuzluklara engel olacaktır. Sağlıklı olmanız için ne kadar önemli ise sosyal açıdan da bir o kadar önemi vardır. İsmail Yılmaz İsdent sizlere ağız ve diş sağlığı konusunda destek olmak için özenle hizmet vermektedir.

İsmail Yılmaz İsdent, Ağız ve Diş Sağlığı İçin Verilen Hizmetler:

1- İmplant Diş Tedavi Yöntemi: Zamanla kaybedilen eksik dişlerin yerine fonksiyonlarını geri kazandırmak ve estetik açıdan görünüm kazandırmak için çene kemiğine yerleştirilen yapay bir diş köküdür. Diğer kaplama, köprü, protez gibi yöntemlere göre daha rahat kullanılan bir yöntemdir.

2-Estetik Diş Hekimliği: Dişlerde oluşan renk ve şekil bozuklukları kişileri rahatsız etmektedir ve sosyal açıdan psikolojik sorunlar oluşturmaktadır. Diş Hekimliği estetik tedavisi ile dişlerinizin sağlıklı görünüme kavuşması için tedavi uygulanır.

3- Ortodonti Tedavisi: Yapısı ve şekli bozuk dişlerin düzeltilmesi için diş teli takılarak tedavi edilmesidir. Ortodonti tedavisi yaklaşık 1,5-2 yıl sürmektedir. Tedavi süresince 4-6 hafta aralıklarla doktor kontrolü gereklidir.

4- Protez Diş: Çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine yapılan ve estetik ve fonksiyonel açıdan görev yapan yapay diş tedavisidir

5- Diş Eti Hastalıkları: Dişlerin bakımına dikkat edilmediğinde ağızda kalan artıklar diş etlerinde iltihaplanma ve bakteriler oluşturur, diş eti tedavisi ile bu sorunlar çözülür.

6- Diş dolgusu, kanal tedavisi gibi yöntemlerle çürüyen dişler geri kazandırılır.